مشاور مالی رایگان

مشاور مالی رایگان شامل مشاوره آنلاین، جلسه اول حضوری و ۱۵ دقیقه ابتدایی مشاوره تلفنی و یا آنلاین می باشد

برای رزرو نوبت جهت مشاوره به واتس پیام دهید و یا تماس بگیرید

مشاور مالی کاملا رایگان ممکن است؟

بهره مندی از خدمات مشاور مالی رایگان به شما کمک می کند تا در مدت زمانی کوتاه به پاسخ سوالات تان برسید. توجه داشته باشید که این نوع مشاوره مالی، برای حل پرونده های سنگین و مشکلات مالیاتی مناسب نیست و بهتر است به سراغ مشاوره های تخصصی بروید. یکی از شرکت هایی که تلاش می کند تا با مشاور مالی رایگان به شما کمک کند، شرکت خدمات حسابداری ” نامدار گروپ ” است. اما اگر می خواهید به صورت کامل و تخصصی مشاوره بگیرید پیشنهاد می کنیم از پیکج کامل که فقط جلسه اول آن رایگان است استفاده کنید.

مشاوره مالیاتی به صورت کامل و تخصصی با استادان خبره

مشاور مالی کیست ؟

قبل از آنکه به مزایا یا معایب مشاور مالی رایگان بپردازیم و این موضوع را مورد بررسی قرار دهیم باید بگوییم که مشاور مالی کیست و چه وظیفه ای دارد؟ به زبان ساده باید بگوییم که مشاور مالی، شریک برنامه ریزی های شماست و می تواند در نقش یک مربی ظاهر شود. او به شما کمک می کند تا تمام آن چیزی که در مسیر دستیابی به اهداف تان نیاز دارید را شناسایی کنید و مشاوره های دقیق و جزئی را در موضوعات مالی به شما ارائه می دهد.

قطعا مسائل قانونی در زمینه امور مالی و مالیاتی بسیار پیچیده تر از آن چیزی است که تصور می کنید و روز به روز شاهد پیچیده تر شدن آن ها هستیم. مشاور مالی در زمینه های مختلف از جمله خدمات مالی و مالیاتی، خدمات مالی و حسابداری و … به شما کمک می کند تا بتوانید گام های خود را استوار بردارید و دچار مشکلاتی از جمله موانع قانونی، تشکیل پرونده های مالیاتی و … نشوید.

مشاور مالی کاملا رایگان

مشاور مالی قادر است یک طرح مالی در اختیار شما قرار دهد که خلاصه ای از اهداف تان است. قطعا هر دوی شما راجع به این طرح، به توافق رسیده اید و قبلا درباره آن صحبت کرده اید. از دیگر وظایف مشاور مالی این است که به طور مداوم بر عملکرد و شرایط اقتصادی شما نظارت داشته باشد. سوالی که اکنون مطرح می شود این است که آیا باید از مشاور مالی رایگان استفاده کنیم یا تخصصی؟ قطعا مشاور رایگان نمی تواند تمام خدمات را به طور تخصصی در اختیار شما قرار دهد و صرفا در زمینه پرسش و پاسخ با شما همکاری می کند.

مز‌ایا و معایب مشاور مالی رایگان

مزایا

  •  معمولا مشاوره های مالی رایگان، به طور آنلاین یا تلفنی انجام می شوند و افراد می توانند بدون مراجعه حضوری به شرکت خدمات حسابداری، به پاسخ سوالات خود دست پیدا کنند. این سوالات می توانند راجع به قوانین مالیاتی، بیمه کارکنان، انجام امور حسابداری و … باشند.
  •  صرفه جویی در هزینه از دیگر مزایای بهره مندی از مشاور مالی رایگان است. اما توجه داشته باشید که در مشاوره های رایگان، خدمات تخصصی ارائه نمی شود و اگر شما دارای پرونده مالیاتی سنگین هستید و یا نیاز به پیگیری آن برای حل مشکلات دارید باید از خدمات پولی و تخصصی کمک بگیرید.
  •  شرکت ها و سازمان ها می توانند به طور مداوم از مشاوره های مالی رایگان استفاده کنند تا تمام مراحل حسابداری و مالیاتی خود را به نحو احسن جلو ببرند. اگر کسب و کار شما بزرگ است پیشنهاد می کنیم انجام امور حسابداری را برون سپاری کنید.
    معایب
  •  مشاور رایگان نمی تواند پرونده های مالیاتی شما را به طور ویژه پیگیری کند. زیرا شما باید او را به عنوان یکی از وکلای باتجربه به استخدام خود درآورید تا بتواند در دعاوی حقوقی از شما دفاع کند.
  •  مشاور رایگان نمی تواند امور حسابداری، تحریر دفاتر قانونی، تهیه و تنظیم اظهارنامه های مالیاتی و … را انجام دهد. صرفا می تواند در نقش یک راهنما ظاهر شود.

اغلب شرکت های خدمات حسابداری، ابتدا یک جلسه رایگان مشاوره برگزار می کنند و با شما راجع به مسائل مورد نظر صبحت خواهند کرد. اگر شما بعد از اتمام جلسه تصمیم گرفتید پرونده خود را به آن ها بسپارید می توانید مراحل لازم را انجام دهید.

مشاور مالی رایگان

چرا باید از مشاوره های مالی بهره مند شویم؟

کاهش ریسک

به تمام شرکت ها و سازمان ها توصیه می شود از مشاوره های مالی استفاده کنند. بسیاری از شرکت ها نمی دانند که قوانین مالی و مالیاتی چه تغییراتی داشته و همین عدم آگاهی چه مشکلاتی را برای آن ها به وجود می آورد. به طور مثال عدم انعقاد قرارداد صحیح با کارمندان، می تواند جریمه های کلان بیمه ای را به همراه داشته باشد. در هنگام عقد قرارداد می توانید از مشاور مالی رایگان کمک بگیرید. اما اگر درگیر پرونده شده اید و نیاز به وکیل حقوقی یا مالی برای پیگیری آن دارید دیگر مشاوره رایگان نمی تواند کار چندان موثری برای شما انجام دهد.

شناسایی فرصت ها

کسب و کارهای شرکتی یا شخصی به مشاوره برای سرمایه گذاری نیاز دارند. زیرا سرمایه گذاری و پس اندازهای درست، باعث رشد شرکت خواهد شد. استفاده از مشاور مالی به شما کمک می کند تا فرصت های ناب را شناسایی کنید و منابع صحیحی را به آن اختصاص دهید. اگر در شرایط امروز جامعه که تورم سر به فلک می کشد، نتوانید منابع خود را مدیریت کنید قطعا در مدت زمانی کوتاه از ارزش آن ها کاسته خواهد شد.

اگر در خصوص خدمات و مشاوره سوالی دارید پشتیبان های ما در خدمت شما هستند

برنامه ریزی مالیاتی

در حال حاضر چند نوع مالیات توسط شرکت ها پرداخت می شود که می توان به مالیات عملکرد، مالیات بر ارزش افزوده و … اشاره کرد. تهیه و تنظیم هر کدام از این صورت های مالی، به تخصص ویژه ای نیاز دارد. اگر در ابتدای راه هستید مشاور مالی رایگان می تواند به شما کمک کند. اما اگر کسب و کار شما خیلی بزرگ شده و نمی توانید اظهارنامه های مالیاتی را با دقت تهیه و تنظیم کنید باید از مشاوره مالی تخصصی کمک بگیرید.

بهترین مشاور مالی

در حال حاضر شرکت های متعددی در زمینه انجام امور حسابداری و مالیاتی تاسیس شده اند که برخی از آن ها تازه تاسیس و برخی دیگر از سابقه ای طولانی برخوردار هستند. شرکت حسابداری نامدار گروپ یکی از شرکت های باسابقه محسوب می شود که آغاز فعالیت آن به بیش از ۲۰ سال پیش برمی گردد. در این مجموعه تیمی حرفه ای و کاربلد مشغول به کار هستند که شما می توانید از خدمات مشاور مالی رایگان و تخصصی آن ها استفاده کنید.