شرکت های حسابداری
فهرست مطالب

معرفی بهترین شرکت های حسابداری

شرکت های حسابداری خدمات متنوعی از جمله تنظیم و ارسال اظهارنامه مالیاتی، گزارش معاملات فصلی، تشکیل پرونده مالیاتی و … را ارائه می دهند. این شرکت ها که از تیمی حرفه ای و کارآزموده برخوردار هستند به کسب و کارها کمک می کنند تا تمام رویدادهای مالی را به طور دقیق و شفاف ثبت کنند تا در آینده دچار مشکلات مالیاتی و قانونی نشوند. فعالیت شرکت های حسابداری کاملا رسمی است و شرکت هایی که امکان استخدام حسابدار حرفه ای درون مجموعه را ندارند می توانند به سراغ بهترین شرکت های حسابداری بروند و امور مالی خود را به آن ها بسپارند.

لیست شرکت های حسابداری

شرکت حسابداری جزو شخصیت های حقوقی است که به نام های دیگری همچون موسسات حسابداری، شرکت خدمات مالی و مالیاتی و … نیز شناخته می شود. مهم ترین فعالیت آن ها انجام امور حسابداری و مالیاتی است. علاوه بر آن می توانند در زمینه مشاوره به کسب و کارها نیز فعالیت موثری داشته باشند.

لیست شرکت های حسابداری

شرکت خدمات حسابداری از پست های سازمانی گوناگونی تشکیل می شود که می توان به مشاوران مالی، کارشناسان حسابداری، مدیران مالی و … اشاره کرد. هر کدام از این پست ها در شاخه های مختلف حسابداری تخصص دارند. به طور مثال برخی از آن ها صرفا خدمات مالی و مالیاتی را ارائه می دهند و برخی دیگر در حوزه حقوق و دستمزد، خدمات حسابداری و … فعالیت می کنند. در ادامه شما را با لیست موسسات خدمات مالی و حسابداری آشنا خواهیم کرد.

نامدار گروپ

نامدار گروپ یکی از بهترین شرکت های حسابداری شناخته می شود که سابقه فعالیت آن به بیش از ۲۰ سال قبل برمی گردد. این مجموعه توسط خانم پریسا محمدی مدیریت می شود و عمده فعالیت آن در حوزه حسابداری مالی، خدمات مالیاتی، حقوقی و مشاوره است. در این مجموعه اساتید برجسته دانشگاه و دکترین مربوط به رشته های مدیریت و حسابداری مشغول به فعالیت هستند. گروه نامدار در زمینه ترجمه و تالیف مقالات و کتب داخلی و خارجی نیز سابقه کار داشته و تاکنون توانسته ده ها کتاب در زمینه اقتصاد و ریسک، فن حسابداری، علوم مالیاتی و … را به بازار ارائه دهد. در ادامه با مهم ترین خدمات این شرکت آشنا خواهیم شد.

· مدیریت مالی : امور مختلفی همچون تحریر دفاتر قانونی شرکت ها، تهیه و تنظیم اظهارنامه مالیات بر ارزش افزوده، اظهارنامه مالیاتی، صورت های مالی، صدور و تنظیم اسناد حسابداری در حیطه مدیریت مالی قرار می گیرند که کسب و کارها می توانند آن را به شرکت نامدار گروپ بسپارند.

· بهای تمام شده: محاسبه بهای تمام شده در حیطه حسابداری تولیدی قرار می گیرد و شرکت نامدار گروپ از استقرار سیستم بهای تمام شده تا بودجه نویسی تولید را به نحو احسن انجام می دهد.

· مدیریت مالیاتی: اگر کسب و کارها دچار مشکلات مالیاتی شده باشند می توانند از شرکت های حسابداری از جمله نامدار گروپ بخواهند تا برای آن ها لایحه دفاعی تنظیم کند و پرونده های مربوطه را پیگیری کند.

· امور قانونی: تنظیم و تحریر دفاتر قانونی باید بر اساس آخرین قوانین مالیاتی انجام شود. همچنین تنظیم اظهارنامه عملکرد تا حصول نتیجه نیز بر عهده شرکت نامدار گروپ می باشد.

انجام کلیه خدمات حسابداری و مالیاتی توسط تیم متخصص

سایر خدمات شرکت نامدار گروپ

تمام شرکت ها نیاز به حسابرسی سالانه دارند. شرکت های حسابداری از جمله شرکت نامدار گروپ با کمک حسابداران رسمی خود حسابرسی مستقل و سالانه را انجام می دهد. علاوه بر آن تمام امور ثبتی از جمله ثبت نام کد اقتصادی، تشکیل پرونده در سازمان امور مالیاتی و …. نیز بر عهده این شرکت می باشد. اگر جزو کسب وکارهای نوپا هستید و یا مدت زمان زیادی از آغاز به کار شما می گذرد می توانید از خدمات مشاوره ای این مجموعه بهره مند شوید. مشاوره صحیح و اصولی از بروز بسیاری از مشکلات در آینده جلوگیری می کند.

بهترین شرکت های حسابداری

حساب اندیش ایرانیان

شرکت حساب اندیش ایرانیان یکی دیگر از شرکت های حسابداری در کشور محسوب می شود که با کمک متخصصین فعال در مجموعه خود می تواند تمام امور حسابداری، مالیاتی و ثبتی شما را بر طبق آخرین استانداردها و قوانین ثبت کند. این شرکت با بیش از ۲ دهه سابقه درخشان در زمینه حسابداری تمام تلاش خود را بر ارتقای کیفیت خدمات به کسب و کارها می کند تا بتواند تاثیری محسوس در تصمیم گیری های مالی آن ها داشته باشد. در ادامه به مهم ترین فعالیت های شرکت خدمات حسابداری ” حساب اندیش ایرانیان ” اشاره می کنیم.

  • خدمات حسابداری: قوانین مالی، مالیاتی و حسابداری به طور مداوم تغییر می کنند و بروز می شوند. اگر حساب ها بر اساس آخرین استانداردها ثبت نشوند مشکلات زیادی در حوزه مالیاتی رخ می دهد و امکان اعمال جریمه های سنگین از سوی سازمان امور مالیاتی وجود خواهد داشت. شرکت حساب اندیش ایرانیان با توجه به این تغییرات، همواره خود را بروز نگه داشته و حسابداری شرکت ها را بر اساس آخرین بخشنامه ها انجام می دهد.
  •  خدمات مالیاتی: یکی دیگر از خدمات شرکت های حسابداری از جمله حساب اندیش ایرانیان، قبول وکالت مالی، امور قانونی و مالیاتی، تنظیم اظهارنامه مالیاتی بر اساس آخرین بخشنامه های مالیاتی می باشد. اغلب کسب و کارها به دلیل ناآگاهی از قوانین مصوب، دچار مشکلات زیادی می شوند که امکان برون سپاری آن به شرکت های حسابداری وجود دارد.
  •  خدمات اداری: منظور از خدمات اداری، پیاده سازی طرح طبقه بندی مشاغل، مشاوره به مدیران شرکت، تنظیم آیین نامه های اداری و استخدامی می باشد که از طریق شرکت حساب اندیش ایرانیان ارائه می شود.

ترازینه

یکی دیگر از شرکت های حسابداری، ترازینه می باشد که سابقه فعالیت آن به حدود ۱۵ سال قبل برمی گردد. مهم ترین هدف این مجموعه، ارائه خدمات جامع و باکیفیت به کسب و کارهای گوناگون است تا بتوانند تمام امور حسابداری، اداری، مالیاتی و … را به نحو احسن انجام دهند. اگر جزو آن دسته از شرکت هایی هستید که تمایل به برون سپاری امور مالی و حسابداری خود دارید، مجموعه ترازینه بهترین انتخاب تلقی می شود. تیم فعال در این مجموعه کاملا حرفه ای و آگاه به قوانین روز حسابداری می باشند. در ادامه با خدمات این مجموعه آشنا می شویم.

  •  خدمات حسابداری: کلیه اموری که در حوزه حسابداری مالی، اداری، پیمانکاری، صنعتی و مدیریت می باشد در حیطه خدمات حسابداری قرار می گیرد. انجام صحیح این امور در تمام سازمان ها اهمیت دارد و سازمان هایی که فاقد حسابدار ماهر درون مجموعه می باشند باید این امور را برون سپاری کنند.
  •  مشاوره مالی: در اغلب مواقع شاهد هستیم که انجام مشاوره مالی از بروز بسیاری از مشکلات در آینده جلوگیری می کند. تیم فعال در مجموعه ترازینه به شما کمک می کنند تا از مشکلاتی مالیاتی مصون بمانید و تمام امور خود را به طور قانونی انجام دهید.
  •  خدمات مالیاتی: خدمات مالیاتی شامل تهیه صورت معاملات فصلی، تنظیم و ارسال اظهارنامه های مالیاتی، مالیات بر ارزش افزوده، مالیات برعملکرد و … می باشد. انجام کوچک ترین اشتباه در روند تهیه اظهارنامه های مالیاتی باعث اعمال جریمه های سنگین از سوی سازمان امور مالیاتی خواهد شد.
شرکت های حسابداری
 

نتیجه گیری !

اکنون که با بهترین شرکت های حسابداری آشنا شدید نوبت به این می رسد که معیارهای مهم در انتخاب آن ها را مرور کنیم. همان طور که متوجه شدید هر کدام از این شرکت ها دارای سابقه، حیطه فعالیت و تخصص های مختلفی هستند. حسابداری از شاخه های مختلفی مانند امور مالیاتی، مشاوره، حقوق و دستمزد، بهای تمام شده و … برخوردار است. برخی از شرکت ها صرفا در بعضی از این شاخه ها فعالیت می کنند. بهتر است قبل از انتخاب آن ها، به حیطه فعالیت شان توجه کنید و سابقه آن را در این خصوص مورد بررسی قرار دهید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *