مشاوره حسابداری آنلاین و حضوری

مشاوره حسابداری تلفنی، آنلاین و حضوری

یکی از راه های دریافت مشاوره حسابداری در کنار مشاوره حضوری، به صورت آنلاین و یا تلفنی است. کارشناسان و مشاوران از طریق پیام رسان های اینترنتی مانند واتس اپ و یا تماس مستقیم برای موارد حسابداری با شما در ارتباط هستند و در انجام امور حسابداری به شما کمک خواهند کرد و همراهتان خواهند بود. همچنین مشاوره حسابداری به صورت حضوری توسط تیم نامدار گروپ امکان پذیر است.

برای مشاوره حسابداری فرم زیر را پر کنید...

پس از ثبت درخواست کد تخفیف برای شما ارسال خواهد شد

انواع مشاوره حسابداری

مشاوره حسابداری آنلاین

تمامی موارد مشاوره حسابداری از طریق پیام رسان های اینترنتی مانند واتس اپ انجام می گیرد

مشاوره حسابداری تلفنی

در زمان تعیین شده مشاوره از طریق تماس تلفنی با حسابدار مطلع از اطلاعات شما انجام می شود

مشاوره حضوری

با تعیین وقت قبلی به صورت حضوری در محل شرکت با تیم حسابداری ملاقات خواهید داشت

مزایا دریافت مشاوره حسابداری

مشاوره حسابداری

دریافت مشاوره حسابداری توسط تیم متخصص و خبره

مشاوره حسابداری

مشاوره حسابداری در شرکت های بازرگانی، خدماتی و صنعتی اهمیت زیادی دارد. شاید تصور کنید که یک حسابدار می تواند در جایگاه مشاور نیز قرار بگیرد. اما واقعیت این است که اصول حسابداری از پیچیدگی های بسیار زیادی برخوردار است و گاهی یک حسابدار نمی تواند به تنهایی از عهده برخی امور برآید. به همین دلیل باید از مشاوره حسابداری بهره مند شوند تا اسناد مالی شرکت را به نحو بهتری مورد بررسی و ارزیابی قرار دهد و گزارشات مالی شفاف را در اختیار مدیر شرکت قرار دهد. در این مطلب شما را با زوایای مختلف این موضوع آشنا خواهیم کرد.

مشاوره حسابداری آنلاین چیست؟ | بررسی مزایا و معایب!

مشاوره حسابداری آنلاین به زبان ساده یعنی مشاوره و دریافت خدمات حسابداری از طریق اینترنت یا تلفن! از زمانی که استفاده از اینترنت رواج پیدا کرده دیگر نیاز نیست تا اسناد و مدارک حسابداری دست به دست شوند. زیرا نرم افزارهایی که در این راستا طراحی شده اند کمک می کنند تا تمام امور به طور اینترنتی انجام شوند. در این مطلب به شما خواهیم گفت که مشاوره حسابداری آنلاین چیست و چه مزایا و معایبی دارد؟

مشاوره حسابداری آنلاین

جالب است بدانید که مشاوره حسابداری آنلاین از زمان شیوع ویروس کرونا رواج پیدا کرد. البته قبل از آن هم وجود داشت اما از زمانی که ویروس کرونا تمام جهان را در برگرفت بسیاری از خدمات مانند کلاس های آموزشی، کارگاه ها و … به صورت آنلاین برگزار می شدند و بسیاری از کسب و کارها مجبور به استخدام نیروی دور کار شدند. حسابداری نیز وارد این حیطه شد و توانست خدمات خود را به طور اینترنتی و آنلاین ارائه دهد. روز به روز شاهد پیشرفت و گسترش هر چه بیشتر مشاوره حسابداری آنلاین هستیم و بسیاری از کسب و کارها، اقدام به دریافت مشاوره، انجام امور حسابداری، مشاوره خدمات مالی و مالیاتی و… می کنند.

مشاوره حسابداری آنلاین

شرکت خدمات حسابداری از تعدادی نیروی متخصص و زبده برخوردار است که تمام امور را بر اساس آخرین قوانین و بخشنامه ها انجام می دهند. همان طور که می دانید حسابداری از شاخه های مختلفی از جمله مالیاتی، حقوق و دستمزد، بهای تمام شده و…. برخوردار است و قوانین حاکم بر هر کدام از این شاخه ها به طور مداوم به روزرسانی می شود. یکی از دلایلی که کسب و کارها ترجیح می دهند از خدمات مالی و حسابداری استفاده کنند این است که خودشان نمی توانند به طور منظم با آخرین قوانین آپدیت شوند. لازم به ذکر است که مشاوره آنلاین علاوه بر اینترنت از طریق تلفن نیز انجام می شود. مشاوره حسابداری تلفنی و اینترنتی دارای مزایا و معایبی هستند در ادامه به آن ها اشاره می کنیم.

همین الان برای مشاوره تلفنی، آنلاین و یا حضوری حسابداری اقدام کنید

چرا شرکت ها به مشاور حسابداری نیاز دارند؟

این روزها تمام شرکت هایی که به طور حرفه ای مشغول به کار هستند به مشاوره حسابداری نیازمندند. فردی که در سمت مشاوره فعالیت دارد اقدام به شفاف سازی هر چه بیشتر گزارشات مالی می کند و اطلاعات لازم را در اختیار مدیر شرکت قرار می دهد. برخی از شرکت ها هیچ کمبودی در منابع مالی، فضا و … ندارند و مشاورین حسابداری را به طور مستقیم در مجموعه خود استخدام می کنند. اما اگر شما جزو آن دسته از شرکت هایی هستید که نمی توانید این افراد را به طور مستقیم به خدمت بگیرید می توانید اقدام به برون سپاری کنید. به این معنا که از خدمات حسابداری شرکت های فعال در این زمینه بهره مند شوید.

برای آنکه یک سازمان یا شرکت بتواند به اهداف کوتاه مدت، میان مدت یا بلندمدت خود برسد و در طول مسیر دچار مشکلات مالیاتی نشود باید از خدمات مشاوره حسابداری بهره مند شود. در بسیاری از مواقع مشاهده شده که بروز خطا یا اشتباه در اسناد و مدارک حسابداری، جریمه های سنگینی را به همراه داشته و موجب شده که پرونده مالیاتی برای مدیر شرکت تشکیل شود. در واقع می توان گفت که مشاور، نوعی خدمات مالی و مالیاتی را نیز ارائه می دهد و به جلوگیری از بروز مشکلات عدیده در آینده کمک خواهد کرد.

مشاور علاوه بر نظارت بر انجام امور حسابداری، امور مالیاتی شرکت را نیز مورد بررسی قرار می دهد و کمک زیادی به هموار کردن مسیر می کند. توجه داشته باشید که مشاور حسابداری می تواند در دو زمینه فعالیت داشته باشد. نخست آنکه به شفاف سازی گزارشات مالی، حسابداری و دفترداری بپردازد و دوم آنکه مشاوره های مدیریتی را در اختیار شرکت قرار دهد.

انواع مشاوره حسابداری

اگر مطالب قبلی وب سایت ما را مطالعه کرده باشید به خوبی با انواع مشاوره حسابداری آشنا هستید و می دانید که شامل سه روش حضوری، آنلاین و تلفنی می باشد. انتخاب هر کدام از این روش ها به نیاز شرکت بستگی دارد:

  • مشاوره حضوری : معمولا شرکت هایی که نیاز به حل مسائل پیچیده دارند و یا درگیر پرونده های مالیاتی هستند باید به سراغ مشاوره حضوری بروند. در طی این جلسات می توانند از خدمات مالی و حسابداری نیز بهره مند شوند و مشکل را حل کنند. توجه داشته باشید که هزینه مشاوره های حضوری بیشتر از تلفنی و آنلاین می باشد و شما می توانید به شکل تخصصی تر از خدمات موجود بهره مند شوید.
  •  مشاوره حسابداری آنلاین و تلفنی : این نوع از مشاوره زمانی مناسب است که شرکت دچار مشکلات عدیده ای از جمله تشکیل پرونده های مالیاتی نشده و صرفا نیاز به راهنمایی یا مطرح کردن سوالات خود دارد. در حال حاضر شرکت های متعددی اقدام به ارائه هر سه نوع مشاوره می کنند که می توان به شرکت خدمات حسابداری نامدار گروپ اشاره کرد.

مشاور حسابداری فردی با تجربه است که می تواند با دقت و وسواس زیاد، وضعیت اقتصادی و صنعتی کسب و کار را ارزیابی کند و راهکارهای مناسب با آن را ارائه دهد. این راهکارها در حوزه حسابداری، امور مالیاتی و …. می باشد. استفاده از خدمات مشاوره حسابداری، باعث صرفه جویی در زمان و هزینه خواهد شد و مزایای زیادی برای شرکت ها به همراه دارد.

مزایای مشاوره آنلاین حسابداری

فرقی نمی کند که قصد دریافت مشاوره تلفنی حسابداری را دارید یا می خواهید از طریق اینترنت اینکار را انجام دهید. بلکه مهم این است که یک شرکت معتبر در این زمینه را پیدا کنید و با مزایا و معایب این امر آشنا شوید. خوشبختانه شرکت های معتبر و باسابقه ای در کشور ما وجود دارند که هر کدام از آن ها در این حیطه حرفی برای گفتن دارند. شرکت نامدار گروپ با بیش از ۲۰ سال سابقه به کسب و کارهای زیادی خدمت کرده و توانسته علاوه بر انجام امور حسابداری، در زمینه مشاوره مالیاتی، پیگیری پرونده های مالیاتی، تنظیم اظهارنامه ها، تحریر دفاتر قانونی و … نیز با موفقیت عمل کند.

سهولت در دسترسی به حسابداران متخصص

یکی از مهم ترین مزایای مشاوره حسابداری آنلاین این است که شما در هر لحظه و هر زمان به حسابداران متخصص دسترسی دارید و نیازی نیست که برای انجام مشاوره به طور حضوری به شرکت خدمات حسابداری مراجعه کنید. این کار می تواند از طریق نرم افزارهای حسابداری آنلاین نیز انجام شود که در اغلب شرکت ها امکان نصب و راه اندازی را دارد.

مشاوره تلفنی حسابداری

اطلاع از آخرین تغییرات قانونی

همان طور که اشاره کردیم حسابداری جزو آن رشته هایی است که همیشه قوانین و بخشنامه های آن دستخوش تغییر می شوند و انجام امور حسابداری نیز باید مطابق با آخرین قوانین انجام شود. کسب و کارهایی که نسبت به این موضوع بی توجه اند و یا از مشاوره آنلاین حسابداری استفاده نمی کنند مشکلات زیادی در آینده گریبانگیرشان خواهد شد. یکی از این مشکلات، اعمال جریمه های سنگین از سوی اداره مالیات یا تشکیل پرونده های مالیاتی است. ناگفته نماند که اگر در این مرحله یعنی اعمال جریمه یا تشکیل پرونده مالیاتی قرار گرفته اید نیز می توانید از مشاوره آنلاین حسابداری بهره مند شوید و به راحتی راهکارهایی را برای خلاصی از مشکل دریافت کنید.

صرفه جویی در زمان

اگر در ثبت اسناد حسابداری، تنظیم صورت های مالی، تنظیم اظهارنامه های مالیاتی و … دچار مشکل شدید می توانید به راحتی از خدمات مشاوره آنلاین استفاده کنید. برای انجام این کار نیازی به مراجعه حضوری به شرکت حسابداری ندارد و می توانید آن را از راه دور و صرفا با ایمیل، پشتیبانی یا تلفن انجام دهید.

معایب مشاوره حسابداری آنلاین

قطعا مزایای مشاوره آنلاین حسابداری نسبت به معایب آن بیشتر است. به قدری که ممکن است معایب آن به چشم نیایند. اما برای درک جوانب مختلف این موضوع باید اشاره ای به آن داشته باشیم. نخست آنکه برای دریافت مشاوره حسابداری آنلاین باید تعرفه بپردازید. معمولا ارائه مشاوره به صورت رایگان انجام نمی شود. زیرا در حال استفاده از خدمات تخصصی یک مجموعه هستید. دوم آنکه شما باید شرکت حسابداری را در جریان تمام امور مالی خود قرار دهید. ارائه کامل مدارک و اسناد موضوع مهمی است که گاهی اوقات از آن غفلت می کنیم.

مشاوره حسابداری تلفنی

مشاوره آنلاین حسابداری | خوب یا بد؟

قطعا دریافت مشاوره حسابداری به طور آنلاین، از جوانب مثبت و منفی برخوردار است. پیشنهاد می کنیم قبل از هر اقدامی، تمام زوایای این امر را مورد بررسی قرار دهید و سپس از این خدمات استفاده کنید. جالب است بدانید که هنوز هم برخی از کسب و کارها تصور می کنند که مشاوره های آنلاین، راهکار مناسبی برای آن ها نیست و تمایل دارند که مدارک و اسناد حسابداری را به صورت کاغذی دست به دست کنند. در حالی که باید بپذیریم که جهان رو به آنلاین شدن می رود و به زودی بسیاری از خدمات حضوری جای خود را به خدمات اینترنتی خواهند داد.

وظایف مشاور حسابداری در شاخه های مختلف

همان طور که می دانید حسابداری جزو علومی است که از چند شاخه مختلف تشکیل شده که می توان به حسابداری حقوق و دستمزد، حسابداری صنعتی، حسابداری خدماتی و … اشاره کرد. در این بخش به معرفی هر کدام از این شاخه ها و وظایف مشاور حسابداری در آن ها اشاره خواهیم کرد.

مشاور حقوق و دستمزد

یکی از مهم ترین خدمات مشاوره حسابداری در حیطه حقوق و دستمزد است. حقوق و دستمزد هزینه ای است که کارکنان در ازای انجام کار در زمان مشخص دریافت می کنند. برای محاسبه حقوق و دستمزد، اضافه کاری، عیدی، سنوات و … فرمول های مشخصی وجود دارد. واقعیت این است که میزان دستمزد و محاسبه صحیح آن نقش مهمی در ارتباط میان کارکنان و کارفرمایان دارد. تمام کارفرمایان موظف هستند دستمزد را بر اساس قانون به کارکنان پرداخت کنند. قانون کار این اجازه را به کارکنان می دهد که اگر کارفرما دستمزد را به درستی پرداخت نکرد از او شکایت کنند و حق خود را دریافت کنند.

مشاوره حسابداری به کارفرما کمک می کند تا میزان دقیق حقوق و دستمزد را محاسبه کرده و حق کارکنان را ضایع نکند. اگر یک کارفرما حق کارکنان را ضایع کرد، مشاور حسابداری به کارکنان کمک می کند تا مراحل شکایت از کارفرما را به درستی طی کنند و در زمان و هزینه خود صرفه جویی کنند

همین الان برای مشاوره تلفنی، آنلاین و یا حضوری حسابداری اقدام کنید

مشاوره حسابداری صنعتی

شرکت های صنعتی شرکت هایی هستند که در حیطه تولید فعالیت می کنند. پس قیمت تمام شده مواد اولیه و محصولات برای آن ها اهمیت زیادی دارد. علاوه بر آن باید دستمزد کارکنان، هزینه های سربار و … نیز به درستی محاسبه شوند. مشاوره حسابداری نقش مهمی در این شرکت ها ایفا می کند و به آن ها کمک خواهد کرد که هزینه ها و قیمت ها را کنترل کنند.

مشاورین حسابداری موجودی کالا را با دقت بررسی می کنند و راهکارهای لازم برای کنترل آن و کاهش هزینه های تولید را ارائه می دهند. در نهایت بهترین روش برای قیمت گذاری محصولات را اعلام می کنند تا مدیران این شرکت ها بتوانند با قیمت گذاری صحیح بر روی محصولات خود، به حداکثر سود دست پیدا کنند.

مشاور حسابداری بازرگانی

در شرکت های بازرگانی هیچ محصولی تولید و ساخته نمی شود. بلکه مدیران این شرکت با خرید یا واردات محصول به طور عمده، آن را در بازار به فروش می رسانند. نحوه حسابداری در این شرکت ها متفاوت از شرکت های صنعتی است و موضوعاتی مانند قیمت تمام شده و موجودی مواد اولیه حائز اهمیت نیست. شرکت های بازرگانی نیز به مشاوره حسابداری نیازمند هستند تا بتوانند بهترین استراتژی بازاریابی، فروش، قیمت گذاری و … را انتخاب کنند و به حداکثر سود دست یابند.

مشاور حسابداری خدماتی

در شرکت های خدماتی، هیچ محصول یا کالای ملموسی وجود ندارد. بلکه خدمات کاملا غیرملموس هستند و نیازی به بررسی موجودی کالا، خطوط تولید و … وجود ندارد. مشاورین حسابداری به دلیل تسلط و تجربه ای که بر امور دارند می توانند در این شرکت ها نقش مهمی داشته باشند و به کاهش ضرر و افزایش سود مدیران شرکت کمک کنند. برخی از موسسات خدماتی شامل بیمه، بانک و … می شوند.

مزایای بهره مندی شرکت ها از مشاوره حسابداری چیست؟

  • فرقی نمی کند که شرکت شما کوچک، متوسط یا بزرگ است. بلکه مهم این است که با استفاده از خدمات مشاوره حسابداری می توانید راهکارهای مناسبی برای امور مالیاتی، حسابداری و … را دریافت کنید. البته بهره مندی از این خدمات در شرکت های بزرگ الزامی است و می تواند موفقیت آن ها را در طول زمان تضمین کند.
  • تحقیقات نشان داده شرکت هایی که از مشاورین حسابداری استفاده می کنند بهره وری بیشتری نسبت به سایر شرکت ها دارند و این امر بر بهره وری حسابداران مجموعه نیز تاثیر مثبتی داشته است.
  •  هر شرکتی که کنترل و تسلط بیشتری بر روی صورت های مالی خود داشته باشد احتمال خطا، مشکلات مالیاتی و … را کاهش می دهد. مشاورین حسابداری با تسلط و نظارت خود بر صورت های مالی می توانند آنالیز بهتری انجام دهند و شفافیت امور را بالا ببرند.

جالب است بدانید که مشاورین حسابداری مجرب به مدیران شرکت ها کمک می کنند تا حسابداران متخصص را به استخدام خود درآورند و از خدمات آن ها بهره مند شوند. قطعا مدیران شرکت از علم حسابداری به طور کامل مطلع نیستند و برای آنکه بتوانند در مجموعه خود حسابدار استخدام کنند باید از مشاورین کارآزموده در این حیطه بهره مند شوند.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *