خدمات مالی و مالیاتی

توسط شرکت حرفه ای و خبره

انجام امور مالی و مالیاتی برای هر شرکت و مجموعه ای که کالایی می فروشد و یا خدماتی را ارائه می دهد بسیار مهم است. آشنایی کامل با قوانین مالیاتی و بروز بودن با تغییرات این قوانین بسیار مهم است تا جرائم مالیاتی متوجه کسب و کار شما نشود و از پرداخت مالیات های سنگین جلوگیری شود. لازم است تیمی متخصص خدمات مالی و مالیاتی را برای کسب و کار شما انجام دهند تا از مشکلات احتمالی دور باشید. تیم نامدارگروپ انتخابی مطمئن برای انجام خدمات مالیاتی شما است.

برای دریافت خدمات مالیاتی فرم زیر را پر کنید...

پس از ثبت درخواست کد تخفیف برای شما ارسال خواهد شد

انواع خدمات مالی و مالیاتی

اظهار نامه مالیاتی

تنظیم و تهیه اظهارنامه مالیاتی با اطلاعات دقیق و کامل و ارسال آن به سامانه مربوطه

مالیات بر ارزش افزوده

تهیه و تنظیم اظهار نامه مالیات بر ارزش افزوده و ثبت نام در سامانه و ارسال اظهار نامه

اظهارنامه عملکرد

تهیه و تنظیم اظهارنامه عملکرد با توجه به یک سال مالی و ثبت نام در سامانه و ارسال آن

پیگیری پرونده های مالیاتی

پرونده های مالیاتی ایجاد شده همگی بررسی و پیگیری می شوندبرای جلوگیری از مشکلات احتمالی

تنظیم دفاتر قانونی

تنظیم دفاتر قانونی به صورت دقیق و حرفه ای با احتمال پایین رد توسط ممیزان مالیاتی

ارسال لیست مالیات حقوق

انجام خدمات ارسال لیست مالیات حقوق و همچنین مشاوره جهت تهیه و ارسال این لیست

صورت معاملات فصلی

تهیه و تنظیم صورت معاملات فصلی در زمان مشخص و ارسال این صورت معامله در سامانه

شرکت در دفاعیات مالیاتی

به عنوان خدمات مالی و مالیاتی در دفاعیات مالیاتی شرکت و لایحه دفاعی مالیاتی تهیه می شود

انجام امور مالیاتی توسط نامدار گروپ

در صورتی که انواع خدمات مالی و مالیاتی در زمان درست و با دقت و کاملا شفاف اجرا و برای سامانه مالیاتی ارسال شود، طرح های تشویقی و حمایتی شامل کسب و کار شما می شود. اما برای انجام این امور مالیاتی لازم است با تیمی خبره و کاربلد که با تمامی راه و چاه های مالیات آشنا هستند مشورت بگیرید و یا به طور کامل کار را به آنها بسپارید. 

نامدار گروپ مجموعه ای قوی با سابقه ای چندین ساله است که با مدیریت سرکار خانم پریسا محمدی افتخارات زیادی را کسب کرده است. برای پیش برد خدمات حسابداری و مالیاتی نامدار گروپ در خدمت شماست.

انجام کلیه خدمات مالی و مالیاتی با اساتید کاربلد

مزایا انجام امور مالیاتی

خدمات مالی و مالیاتی

جدیدترین آموزش های خدمات مالیاتی

خدمات مالی و مالیاتی چیست ؟

اگر بخواهیم خدمات مالی و مالیاتی را به زبان ساده شرح دهیم باید بگوییم تمام خدماتی که در حوزه مالیات ارائه می شوند در این دسته بندی قرار خواهند گرفت. در حسابداری شاخه های مختلفی وجود دارد که یکی از مهم ترین آن ها شاخه مالیاتی است. تمام کسب وکارها موظف هستند که اموری همچون تنظیم اظهارنامه مالیاتی، مالیات بر عملکرد، مالیات بر ارزش افزوده و … را انجام دهند. اگر کسب و کار فاقد حسابدار متخصص باشد باید برای انجام امور حسابداری به سراغ شرکت های فعال در این حوزه برود. در حال حاضر نامدار گروپ به عنوان بهترین شرکت خدمات حسابداری آماده همکاری با سازمان ها و کسب و کارهای مختلف می باشد.

خدمات مالی و مالیاتی

اغلب سازمان ها ترجیح می دهند خدمات مالی و مالیاتی را برون سپاری کنند. زیرا بروز کوچک ترین خطا در این زمینه، جریمه های سنگینی را از سوی سازمان امور مالیاتی به همراه دارد. خدمات مالی و مالیاتی به طیف وسیعی از امور مانند تنظیم اظهارنامه عملکرد، ارزش افزوده، تهیه و تنظیم صورت معاملات فصلی، تنظیم گزارش مالیات حقوق پرسنل و … اتلاق می شود. همچنین تحریر دفاتر به عنوان بخش دیگری از این خدمات درنظر گرفته شده است. شرکت هایی که فاقد حسابدار هستند نمی توانند این امور را به درستی انجام دهند. به همین دلیل از خدمات حسابداری شرکت های تخصصی بهره می برند تا به دلیل خطاهای احتمالی، با جریمه های سازمان امور مالیاتی مواجه نشوند. این شرکت ها انواع خدمات مالی و حسابداری را انجام می دهند و میزان خطای آن ها صفر است. در ادامه به مهم ترین خدمات مالیاتی اشاره می کنیم.

تهیه و تنظیم اظهارنامه مالیاتی

هر کدام از مودیان مالیاتی ( اشخاص حقیقی یا حقوقی ) موظف هستند در زمان مقرر، اظهارنامه مالیاتی را پر کرده و به همراه سایر اسناد به سازمان امور مالیاتی ارسال کنند. در سال های قبل که هنوز سامانه مودیان راه اندازی نشده بود، اشخاص حقیقی و حقوقی باید اظهارنامه را به طور حضوری به سازمان ارسال می کردند که قطعا باعث اتلاف زمان و انرژی می شد. اما از زمانی که سامانه مودیان راه اندازی شده بسیاری از امور سهل شده و افراد می توانند بدون اتلاف زمان و انرژی، مدارک موجود را به سازمان تحویل دهند.

توجه داشته باشید که تحویل اظهارنامه باید همزمان با سایر مدارک از جمله دفتر روزنامه، کل، دارایی و … باشد. تحریر دفاتر اهمیت زیادی دارد. زیرا اگر قوانین در نگارش آن رعایت نشده باشد مشکلات زیادی ایجاد خواهد شد. شما می توانید تحریر دفاتر قانونی، تهیه و تنظیم اظهارنامه مالیاتی، ارسال آن به سازمان و تمام امور مربوطه را برون سپاری کنید و آن را به شرکت هایی بسپارید که در حیطه خدمات مالی و مالیاتی متخصص هستند.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *