بهترین مشاور مالی
فهرست مطالب

بهترین مشاور مالی کیست و چه ویژگی هایی دارد؟

بهترین مشاور مالی ویژگی های خاصی دارد که می توان به توانایی تحلیل عمیق، توانایی در برنامه ریزی، تامین منافع شما و … اشاره کرد. قطعا رسیدن به موفقیت مالی، نیاز به دانش کافی، اطلاعات بروز و کمک گرفتن از یک مشاور دارد. اگر تمایل دارید در این زمینه موفق شوید می توانید از افراد یا شرکت هایی که در این حوزه فعال هستند کمک بگیرید. 

چرا به مشاوره مالی نیاز داریم؟

ضرورت بهره مندی از بهترین مشاور مالی چیست؟ همان طور که همه ما می دانیم میزان تورم و نابسامانی اقتصادی در کشور ایران روز به روز بیشتر می شود و اگر افراد نتوانند درآمد یا منابع مالی خود را کنترل کنند به مرور زمان شاهد از بین رفتن ارزش آن ها خواهند بود. بسیاری از افراد دانش و اطلاعات کافی برای مدیریت منابع خود را ندارند و همین امر موجب می شود که در گذر زمان، هیچگونه موفقیت مالی نداشته باشند.

بهترین مشاور مالی کیست

با توجه به توصیفات فوق می توان به این نتیجه رسید که مشاور مالی، شریک تجارت و معاملات شماست. زیرا به شما کمک می کند تا پول خود را به درستی سرمایه گذاری کنید و به نحو صحیح هزینه کنید. یک تصور رایج درباره استفاده از خدمات مشاور مالی وجود دارد و آن هم این است که صرفا شرکت ها می توانند از آن بهره مند شوند. در حالی که شما به عنوان یک شخصیت حقیقی نیز می توانید از این مزیت برخوردار شوید.

مشاور مالی همراهی مطمئن در مسائل مالی و مالیاتی

روش های مختلفی برای برخورداری از خدمات بهترین مشاور مالی وجود دارد که می توان به روش حضوری، آنلاین و تلفنی اشاره کرد. در مطالب گذشته به بررسی هر کدام از این روش ها پرداختیم و گفتیم که انتخاب آن بر اساس نیاز شماست. به طور مثال اگر شما یک شخصیت حقوقی هستید و مدیر یک شرکت بزرگ می باشید بهتر است مراجعه حضوری را انتخاب کنید. 

زیرا باید اطلاعات زیادی را در اختیار مشاور قرار دهید تا او بتواند به خوبی شما را راهنمایی کند. اما اگر نیاز شما به مشاور مالی، صرفا در حد چند پرسش و پاسخ است، روش آنلاین و تلفنی نیز جوابگو خواهد بود.

معرفی بهترین شرکت مشاور مالی 

در حال حاضر مشاورین مالی در قالب شخصیت های حقیقی و حقوقی فعالیت می کنند و تمام تلاش آن ها در راستای ارائه بهترین خدمات به مشتریان می باشد. یکی از شرکت های حقوقی، نامدار گروپ می باشد که حیطه خدمات آن بسیار وسیع است. این خدمات شامل مشاوره مالی، خدمات مالی و حسابداری، خدمات مالی و مالیاتی و … می باشد. سابقه فعالیت شرکت خدمات حسابداری نامدار گروپ بیشتر از ۲۰ سال است و در طول این مدت، با مشتریان زیادی همکاری داشته است.

بهترین مشاور مالی

این مجموعه افتخارات زیادی از جمله ترجمه و تالیف کتاب ها و مقالات داخلی و خارجی دارد که خلا و کمبود آن ها در حوزه حسابداری احساس می شده است. این شرکت توانست با ارائه کتب و مقالات مربوطه و بهره مندی از تیمی متخصص و کارکشته، خدمت زیادی به علم حسابداری کند و جزو بهترین شرکت های فعال در این زمینه محسوب شود. اگر قصد دارید این شرکت را به عنوان بهترین مشاور مالی انتخاب کنید باید بدانید که ویژگی های زیر در تیم شرکت نامدار گروپ وجود دارد:

شهرت و اعتبار

نخستین پارامتری که در انتخاب بهترین مشاور مالی وجود دارد شهرت و اعتبار است. خوشبختانه مجموعه نامدار گروپ دارای این ویژگی است و به خوبی توانسته در طول دو دهه فعالیت، توانایی خود را به اثبات برساند. این شرکت عضو انجمن مشاوران مدیریت ایران، عضو انجمن حسابداران خبره ایران و انگلستان به شماره ۱۰۹۱۶، عضو انجمن مهندسی مالی ایران به شماره عضویت ۱۹۸۰۲۲۷۱۸۴۳ می باشد. اگر سری به وب سایت این مجموعه بزنید به خوبی با سایر ویژگی های این شرکت آشنا خواهید شد.

رویکرد فعالانه

شاید تا کنون برای دریافت مشاوره مالی، به سراغ شرکت ها یا افرادی رفته باشید که ارتباط فعالانه ای با شما نداشته اند. به این معنا که از آگاه کردن شما امتناع می کردند و یا زمان کافی برای توضیح اطلاعات به شما صرف نمی کردند. قطعا این موضوع نشان می دهد که صرف هزینه برای چنین شرکت هایی مقرون به صرفه نیست.

اما بهترین مشاور مالی از جمله شرکت نامدار گروپ، رویکردی فعالانه را انتخاب کرده است. او ارتباط خود را با مشتری فعال نگه می دارد و او را نسبت به فرصت های مالی فعلی آگاه می کند. همچنین زمان کافی برای توضیح مفاهیم مالی پیچیده به شما اختصاص خواهد داد.

قابل اعتماد بودن

یک مشاور مالی خوب و با تجربه، قطعا قابل اعتماد است. اگر بعد از صحبت و گفتگو با او احساس خوبی داشتید و دچار اضطراب نشدید به غرایز خود اعتماد کنید و به همکاری با او ادامه دهید. معمولا مشاورین مالی به دلیل تعدد پرونده ها و تسلط بر امور، اعتماد به نفس خوبی در مشورت دادن به شما دارند و همین امر باعث ایجاد احساس مثبت در شما خواهد شد.

معرفی بهترین مشاور مالی

توجه داشته باشید که مشاور مالی، برای آنکه بتواند به بهترین نحو شما را راهنمایی کند باید وضعیت دقیق مالی از جمله صورت حساب بانکی، نوع سرمایه گذاری، بیمه و… را مورد بررسی قرار دهد و بابت این کار زمان زیادی صرف می کند. پس با او صادق باشید و با ارائه اطلاعات درست، در زمان او صرفه جویی کنید.

بهترین مشاور مالی، منافع شما را در اولویت قرار می دهد!

مشاورین مالی برای آنکه به تحقق اهداف تان کمک کنند، برای شما برنامه تنظیم می کنند. مشاورین معتمد هیچگاه برای کسب درآمد بالاتر یا سهمیه بیشتر، محصول یا خدمتی را به شما تحمیل نمی کنند. بلکه تمام خدمات آن ها بر اساس نیاز شما خواهد بود و نوعی راه حل اختصاصی به شمار می روند.

توجه داشته باشید که اگر در حال حاضر مدیر یک مجموعه هستید، قصد راه اندازی کسب و کار جدیدی را دارید و یا یک فرد حقیقی هستید و می خواهید سرمایه گذاری شخصی انجام دهید استفاده از مشاور مالی بهترین گزینه محسوب می شود. او به شما کمک می کند تا به راحتی به اهداف مالی خود برسید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *